Přemýšlíte při pohledu na svou dlažbu, parkety, plovoučku či lino, že by potřebovaly vyměnit či renovovat, ale bojíte se vysoké ceny nové podlahy? Než začnete shánět novou krytinu, zkuste podlaze vdechnout nový život hloubkovým čištěním.

I když o svou podlahu pravidelně pečujete a vytíráte ji, pokud vám slouží nějaký ten rok, případně je vystavena velkému zatížení (třeba v hotelu či restauraci), po čase přestane připomínat onen úžasný povrch, který jste si vybrali. Řada lidí se v takové chvíli zděsí v představě, že bude muset kupovat podlahu novou. Ovšem v některých případech jsou takové obavy zbytečné – podlaha se dá velmi dobře oživit profesionálním hloubkovým čištěním, které ji omladí až o 10 let!

Rychle, jednoduše, účinně

Zda bude nutné podlahu skutečně vyměnit, samozřejmě nejlépe posoudí profesionál. Ale pokud se vám do této náročné akce nechce, případně odborník potvrdí, že podlaha ještě nemá to nejlepší za sebou, je nejlepším řešením nechat ji profesionálně vyčistit například přístrojem Bona Power Scrubber.

Přístroj je vhodný na všechny tvrdé podlahové povrchy, tedy na dřevěné podlahy včetně parket, plovoucí podlahy, dlažbu nebo PVC a vinyl. Samozřejmostí je použití účinného, ale šetrného čisticího prostředku, který zbaví podlahu i hloubkových nečistot, ale zároveň nijak nepoškodí její povrch.

Zpátky v čase

Bona Power Scrubber pro profesionální čištění je skvělý jak pro podlahy v domácnosti, ale také ve firmách (recepce, kanceláře, zasedačky…), obchodech, hotelech, restauracích apod. Výsledek čištění uvidíte okamžitě! Vaše podlaha se doslova vrátí v čase – a vy ušetříte nervy i za rekonstrukci.

Jak je profesionální hloubkové čištění podlahy účinné, se můžete přesvědčit ve fotogalerii čištění.

Čištění podlah objednávejte na tel.: 723 012 408 nebo na e-mailu: info@podlahymaty.cz

Autor: Podlahy Maty
Fotografie: Podlahy Maty